خانه / epoxy /  مجری کفپوش اپوکسی

 مجری کفپوش اپوکسی

 مجری کفپوش اپوکسی کیست ؟

  مجری کفپوش اپوکسی شخصی است که وظیفه اجرای کفپوش را بر عهده دارد و لازم است  تبحر  و مهارت لازم را در این خصوص داشته باشد.

 یک مجری کفپوش اپوکسی چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

 برای اینکه خروجی کار آن چه باشد که ما می‌خواهیم لازم است تا در انتخاب پیمانکار کفپوش خود دقت بالایی داشته باشیم. یک اجرا کننده خوب بایستی تجربه لازم در این خصوص را باشد و دوره های لازم را گذرانده باشد.
 مجری کفپوش اپوکسی خوب باید سطحی را که می‌خواهد بر روی آن کار انجام دهد را بررسی نماید و از زبری و تراز بودن آن مطمئن شود. پس از آن از رطوبت محیط و نیز  میزان آلودگی سطح اطلاع کامل به دست آورد. در صورتی که این سطح آلوده باشد بایستی قبل از اجرا گرد و غبار ‏ روغن گریس و هر آلودگی دیگر را از روی سطح پاک نماید. این کار می تواند با شستشو توسط آورده‌اید و یا جوهر نمک باشد. با توجه به خطر های زیاد تینر به هیچ عنوان برای پاکسازی سطح از این ماده استفاده نکنید.
 یک مجری کفپوش اپوکسی لازم است تا درزها و شکاف های موجود در کف را به دقت بررسی نمایید و در صورت لازم از بتونه اپوکسی یا گروت کردن آنها استفاده نماید.
 مجری کفپوش اپوکسی لازم است برای زبر کردن سطح به منظور چسبندگی بیشتر کفپوش به سطح زیرین قبل از اجرا کف را صاف بزند.
 بعد از ساب زنی کف به طور کامل شستشو شود و گرد و غبار کاملاً حذف گردد.
 یک مجری کفپوش اپوکسی باید بداند که اجرای پرایمر   بسیار مهم می باشد. زیرا این لایه  هم برای نفوذ نکردن رنگ به داخل سطح زیرین و هم برای چسبندگی بیشتر رنگ  اجرا می شود.
برای دیدن مطالب بیشتر در مورد کفپوش اپوکسی کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *