خانه / epoxy / کفپوش اپوکسی سالن ورزشی

کفپوش اپوکسی سالن ورزشی

 انواع کفپوشهای   ورزشی چیست ؟

 کفپوش ها از نظر محل مصرفبه سه  دسته کفپوش های صنعتی کفپوش های ساختمانی و کفپوش های ورزشی تقسیم می شوند. در این مقاله قصد داریم شما را با انواع کفپوشهای ورزشی و مخصوصاً کفپوش اپوکسی سالن ورزشی آشنا نماییم.
 یکی از کف پوش های مورد استفاده در سالن های ورزشی کفپوش اپوکسی میباشد توجه به خواص این کف پوش بسیار مورد استفاده و استقبال قرار گرفته است.
 یک نوع از کفپوش های ورزشی چمن مصنوعی می باشد که جایگزین بسیار مناسبی برای چمن طبیعی بوده و مزایای زیادی نسبت به آن دارد. این نوع کفپوش می‌تواند در زمین‌های  فوتبال هاکی گلف به کار رود.
 نوع دیگر کفپوش ورزشی کفپوش درجاریز میباشد که در طبقه بندی کفپوشهای لاستیکی قرار میگیرد.
 کفپوش دیگر کفپوش پی وی سی می باشد که در سالن هایی مانند والیبال بسکتبال و نظیر  آن استفاده می شود.
 کفپوش دیگر کفپوش تاتامی می باشد که در باشگاه هایی نظیر تکواندو بدنسازی جودو کاراته استفاده می شود این کفپوش می تواند مهدکودک ها و نیز در اتاق بچه  استفاده شود.
 نوع دیگر کفپوش کفپوش لاستیکی می باشد که خاصیت انعطاف پذیری بسیار بالایی داشته و در سالنهای بدنسازی شهربازی مهدکودک و مانند آن استفاده شود.
 مزایای استفاده از کفپوش اپوکسی سالن ورزشی چیست
 آدرس کفپوش اپوکسی سالن ورزشی سبب میشود تا بتن زیر در آن مقابل فرسایش  محافظت شود. این سطح پذیری نزدیک به صفر آن می‌شود تا هرگونه نفوذ مایعات نظیر روغن گریس آب و یا مواد دیگر به لایه های زیرین به صفر برسد. رنگی در اجرای کفپوش اپوکسی سالن ورزشی می تواند شما را در انتخاب و طراحی یک سالن زیبا بسیار کمک نماید. بوش به راحتی قابل شستشو بوده و به راحتی می‌توان  گرد و غبار و آلودگی ها را از روی آن پاک نمود. ترمیم این لایه بسیار ساده و راحت می باشد و در صورتی که نیاز به  ترمیم یک قسمت از آن باشد با سرعت بسیار بالایی این کار قابل انجام میباشد. از دیگر مزایای کفپوش اپوکسی سالن ورزشی عمرمفید بسیار بالای آن می باشد.

  انواع کفپوش اپوکسی سالن ورزشی

  کفپوش اپوکسی سالن ورزشی می‌تواند با ضخامتهای مختلف اجرا شود. بسته به کاربری آن سالن می توان نوع کفپوش و ضخامت آن را طراحی نمود. مثلاً می‌توان از کفپوش های زبر یا نیمه زبر و یا کاملاً مسطح و صاف استفاده نمود.
 جهت مقاومت بیشتر این لایه می توان از مش های تقویت کننده از جنس فایبر گلاس یا کامپوزیتی دیگر استفاده کرد.
برای دیدن مطالب بیشتر در مورد کفپوش اپوکسی کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *